Promocja!!! Tynki

SILOXCAP
(tynk zewnetrzny baranek)
CENA DETALICZNA w opakowaniach 23KG
TYLKO 9,80 PLN BRUTTO ZA 1KG

Get Adobe Flash player

2000 TIX PLUS – farba matowa o podwyższonej paroprzepuszczalności

Farba matowa do wnętrz, „oddychajaca”, odporna na penetrację wody. Stworzona do pomieszczeń, w których występuje nadmierna ilość wilgoci. Dzieki dużej zdolności dyfuzji para powstała w pomieszczeniu nie skrapla się na jej powierzchni. Farba zalecana do wnętrz takich jak kuchnie, łazienki, kotłownie oraz inne pomieszcenia zawilgocone.

Właściwości:

► duża zdolność dyfuzji „oddychajaca”
► jednolity matowy efekt
► dobre właściwości wypełniające

Wydajność: biała: 8-10m2 / 1L na warstwę
kolor: 10-12m2 / 1 L na warstwę
Opakowanie: 1L, 4L, 14L

Farba wykazuje się bardzo wysoką paroprzepuszczalnością, korzystnie wpływa na poziom wilgotności w pomieszczeniach, a co sie z tym wiąże nasze zdrowie. Ma to ogromne znaczenie dla nas samych.
W budynkach w których, często przebywamy, zwłaszcza w porach wiosna i jesień, gdzie nasze mieszkania nie są ogrzewane, a cyrkulacja powietrza znacznie osłabiona, dochodzi często do nasycenia murów wilgocią.
Dodatkowo sprzyja temu deszczowa pogoda na zewnątrz i opary wilgoci wytwarzane przez nas w: kuchni, łazience czy pomieszczeniach gospodarczych np. typu pralnie, kotłownie.

MURIVAL 2000 TIX nie pozwala osadzać się wilgoci w zakamarkach ścian i tworzyć środowiska sprzyjającego rozwojowi grzybów i pleśni. Oddychając powietrzem przyjaznym i wolnym od drobnoustrojów nie jesteśmy narażeni dodatkowo na schorzenia dróg oddechowych czy skórne. Pozwala ścianom oddychać, nie tworząc nieprzepuszczalnej powłoki.

Zastosowanie: stosuje się na wyrobach o podłożach mineralnych jak tynki,beton, fibro beton, gładzie, zarówno na nowych, ale równiez w trakcie konserwacji.
– na każdym rodzaju tynku: nałożyć wielowarstwowo bezpośrednio na podłoże
– na podłożach silnie absorbujących, takich jak gipsy i szpachle: zastosowac prewencyjnie warstwę Murival Fissativo Acrilico rozcieńczonego z wodą 1:5 lub Coprisol