Farba akrylowa K81 najwyższej jakości

Odporna na zmywanie, duża siła krycia, wysoka wydajność!

Get Adobe Flash player

ARTHE METAL – METALICZNA FARBA DEKORACYJNA

Dekoracja ścienna o efekcie metalicznym (złota, srebrna i pochodne) pokrycie miłe w dotyku.

ARTHE METAL znajduje zastosowanie jako wykończenie dekoracyjne w celu złocenia ścian (efekt złotej folii), jako szczególne wykończenie kolumn lub mebli z gipsu, jako wykończenie ścian w efekcie metalicznym bardzo widocznym (efekt polerowanego metalu).
ARTHE METAL jest niepalne, produkt doskonale odporny na zmywanie po upływie ok. trzech tygodni od nałożenia.

Rodzaje: złota, srebrna
Wydajność: 10m2
Opakowania: 2,5 L


Nanoszenie

Polecamy 3 sposoby nanoszenia dekoracji ArteMETAL:
Efekt PENELLATO nanieść pierwszą warstwę ArteMETAL za pomocą płaskiego pędzla, rozprowadzając w sposób nieregularny, metodą krokową, na powierzchni; po wyschnięciu, tj. po ok. 12 godzinach, powtórzyć operację w ten sam sposób co pierwszą warstwę, na koniec otrzymujemy pożądany efekt Penellato i doskonałe krycie.

Efekt FOGLIA ORO nanieść pierwszą warstwę ArteMETAL za pomocą płaskiego pędzla, małymi fragmentami ok. 1m2 (zdj. nr 5); następnie natychmiast używając narzędzia ArteMETAL Tool, tworzymy wzór typowy dla złotej blachy. Po wyschnięciu czyli po ok. 12 godzinach, powtórzyć operację w ten sam sposób co pierwszą warstwę, na koniec otrzymujemy pożądany wzór i doskonałe krycie
Efekt Frise nanieść pierwszą warstwę ArteMETAL za pomocą płaskiego pędzla, małymi fragmentami ok.1m2; następnie natychmiast przy pomocy narzędzia ArteMETAL Tool, wykonujemy koliste ruchy. W ten sam sposób dekorujemy całą powierzchnię przeznaczoną do dekoracji. Po wyschnięciu czyli po ok.12 godzinach, powtórzyć operację w ten sam sposób co pierwszą warstwę, na koniec otrzymujemy pożądany wzór i doskonałe krycie.

Końcowy efekt ZEPHYRO pojawi się po pełnym wyschnięciu czyli po ok.4-5 godzinach od nałożenia.