Farba akrylowa K81 najwyższej jakości

Odporna na zmywanie, duża siła krycia, wysoka wydajność!

Get Adobe Flash player

BUCCIATO – DEKORACYJNY TYNK AKRYLOWY

Tynk akrylowy o doskonałej przyczepności do różnego rodzaju podłoży. W zależności od zastosowanych narzędzi
i sposobu nakładania, uzyskujemy różnego rodzaju struktury dekoracyjne, które ukrywają nierówności podłoża. Jest to pokrycie bardzo trwałe odporne na zmywanie a nawet szorowanie, stosowane do ozdoby powierzchni wewnętrznych jak i zewnętrznych. W połączeniu z farbą transparentną Kimerą Antico, tworzy efekt „przydymienia”, nadając pomieszczeniom klimat śródziemnomorski. Jest bardzo zdrowym sposobem do zabezpieczania i dekoracji naszych murów. Stosowany jest z powodzeniem zarówno na pojedyńczych budynkach jak i całych kompleksach czy osiedlach pozwalając uzyskiwać za każdym razem niepowtarzalny i wspaniały klimat.

Zastosowanie:

  • przedpokoje
  • klatki schodowe
  • zabudowy z płyt kartonowo gipsowych, itp.
  • elewacje zewnętrzne

Stosowany do ochrony i ozdoby ścian wewnetrzych i zewnętrznych.
W połączeniu z farbą transparentną Kimera Antico, nadaje pomieszczeniom klimat śródziemnomorski. Stosowany zewnętrznie w połączeniu z farbą transparentną Trasil Velatura zabezpiecza elewację przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych.

Właściwości:

► bardzo dobra przyczepność do różnych podłoży
► wodoodporny
► elastyczny
► odporny na dzialanie czynników atmosferycznych
► doskonale nadaje się jako podkład kwarcowy

Sposób wykonania

Katalog kolorów: w tym katalogu zastosowane są różne kolory kimery antico, na jednej barwie tynku bucciato

BUCCIATO & KIMERA ANTICO

Tynk do wykonania wielu oryginalnych efektów dekoracyjnych. Jego zaletą jest to że nie wymaga podłoża gładzi gipsowych. W zależności od narzędzia jakim się posłużymy do nanoszenia masy na ścianę, otrzymamy różne efekty dekoracyjne np. surowy efekt o nazwie „Wiejski Tynk”, który w połączeniu z farbą transparentną (przecierką) stworzy niepowtarzalny wzór do złudzenia przypominający wiekową ścianę z prowincji. Jest to pokrycie bardzo trwałe (odporne na zmywanie a nawet szorowanie !), które po użyciu odpowiednich gruntów można z powodzeniem stosować do ozdoby i ochrony nawet starych ścian zewnętrznych. Tynk występuje w dwóch rodzajach na bazie żywic akrylowych lub siloksanowych jako składnika wiążącego w zależności od miejsca gdzie chcemy zastosować produkt. W ten sposób możemy uzyskać mocną powłokę, która chroni ścianę przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych oraz doskonale łączy się z podłożem.

ZEWNĘTRZNIE ZALECA SIE PRZECIERKI WYKONYWAĆ ZA POMOCĄ FARBY TRANSPARENTNEJ TRASIL VELATURA.

Wydajność: 1kg / 1 m2
Opakowanie: 1kg, 5kg, 20kg