Promocja!!! Tynki

SILOXCAP
(tynk zewnetrzny baranek)
CENA DETALICZNA w opakowaniach 23KG
TYLKO 9,80 PLN BRUTTO ZA 1KG

Get Adobe Flash player

CALCE MARMORINO – TYNK WAPIENNY DEKORACYJNY

Dekoracyjny tynk strukturalny CALCE MARMORINO posiada w systemach wykończenia wiele ciekawych efektów, które jednocześnie doskonale zabezpieczają powierzchnie, co pozwala na zastosowanie go również w miejscach szczególnie narażonych na silne zabrudzenia. Bogata kolorystyka i różnorodność efektów jakie uzyskujemy za pomocą tego produktu, daje nieograniczone możliwości aranżacji, zarówno architektom, projektantom wnętrz jak i wykonawcom. Pozwala urzeczywistnić najbardziej wymagające oczekiwania naszych Klientów, którzy inspirują się pięknem otaczającej natury.

Najtrwalszy i najbardziej praktyczny tynk szlachetny na bazie wapna gaszonego, w pełni ekologiczny z dużą zdolnością dyfuzji pary wodnej, do zastosowania zarówno we wnętrzach antycznych jak i współczesnych.

Jest łatwy w konserwacji, odporny na mycie, a nawet szorowanie oraz uszkodzenia mechaniczne. Wspaniale komponuje się we wnętrzach nadając im eleganckiego, naturalnego wyglądu. Posiada dobrą przyczepność do różnych podłoży, co klasyfikuje go do grupy produktów przyjaznych wykonawcom, a także inwestorom. Naturalne techniki dekoracyjne ścian, były stosowane od tysięcy lat. Znali je Inkowie, Egipcjanie, Rzymianie, eksponowali na ścianach swoich komnat.

Obecne techniki dekoracji powierzchni pozwalają nadać pomieszczeniom bardzo oryginalnego wyglądu. Do każdej gamy kolorystycznej możemy dobrać ciekawą i niepowtarzalna fakturę, która będzie doskonale komponowała z pozostałym wystrojem wnętrza (np. kamiennym blatem w kuchni, kamieniem na kominku ,schodami czy kolumnami zarówno we wnętrzu jak i na zewnątrz). Wspaniale prezentują się w przedpokojach, holach, korytarzach na klatkach schodowych, a także zabudowach z płyt kartonowo-gipsowych. Poprzez odpowiednie zastosowanie kolorystyczne impregnatu (KIMERA) możemy uzyskać niepowtarzalne efekty, pięknie komponujące z detalami architektonicznymi, meblami i akcentami wystroju wnętrz.

Proponujemy Państwu kolorystykę barw ziemi (od beżów, brązy, szarości, po zielenie oraz słoneczne piaskowe odcienie lata), nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby stosować ciemniejszą, paletę barw, nawiązującą np. do mokrego kamienia lub przekrojonego na pół nieoszlifowanego piaskowca o bardziej wyrazistym charakterze. Tynki dekoracyjne doskonale współgrają również z innymi naturalnymi materiałami eksponowanymi we wnętrzach tj. drewnem, roślinami i tkaniną jak również szkłem czy metalem.

Jest bardzo praktyczny i trwały, odpowiednio użyty w systemie może być zastosowany na zewnątrz.
W przypadku stosowania na tynki cementowo-wapienne: należy nałożyć zaprawę klejową przystosowaną do tego rodzaju prac, zatapiając siatkę zbrojeniową. Najpierw następuje cienkie przeszpachlowanie całej powierzchni, a następnie nałożenie warstwy właściwej za pomocą pacy stalowej, aż do całkowitego zatopienia i wyrównania powierzchni.

Wydajność: 1-1,5kg / m²
Opakowanie: 1kg, 5kg, 20kg