Farba akrylowa K81 najwyższej jakości

Odporna na zmywanie, duża siła krycia, wysoka wydajność!

Get Adobe Flash player

CARAVAGGIO – EFEKT WELUROWY

Caravaggio Gold & Silver

Dekoracyjna farba do ścian, łącząca w sobie szlachetny efekt stiuku weneckiego, naturalną elegancję, miękkość aksamitu w dotyku oraz refleksy światła, charakterystyczne dla antycznych tekstylnych pokryć ściennych. CARAVAGGIO pozwala uzyskać efekty, których nie da się wykonać za pomocą tradycyjnych farb. Produkt ten wykorzystywany jest w systemach dekoracyjnych ECORSON, dzięki temu jesteśmy w stanie wykreować indywidualne i niepowtarzalne efekty we wnętrzu, od nadania powierzchniom dodatkowego akcentu perłowej masy po mieniące się refleksy w kolorze złota lub srebra czy brokatu. Odpowiedni rodzaj masy dobieramy do charakteru jak
i ma panować w pomieszczeniach czy całym domu.
Farba jest nietoksycza, nieżółknąca, przepuszczająca parę wodną, pięknie pachnąca podczas nakładania, a jednocześnie odporna na atak grzybów
i pleśni. Dzięki swojemu eleganckiemu wyglądowi, wykorzystuje się ją zarówno do zdobienia pomieszczeń publicznych (hotele, sklepy, restauracje, teatry, kina, galerie itp.) jak i ekskluzywnych apartamentów.

Caravaggio – Efekt Liniowy

Eleganckie wykończenie wnętrz w masie perłowej, wyglądem przypominające aksamitną tkaninę. Wykorzystywane do zdobienia zarówno pomieszczeń prywatnych jak i wnętrz użyteczności publicznej (hotele, sklepy, restauracje itp.)

Caravaggio Silver – Efekt Spatolato

Eleganckie wykończenie wnętrz w srebrnej masie perłowej, wyglądem przypominające tkaninę. Wykorzystywane do zdobienia zarówno pomieszczeń prywatnych jak i publicznych (hotele, sklepy, restauracje itp.)

Caravaggio Gold – Efekt Broccato

Jedno z bardziej eleganckich wykończeń wyglądem przypominające tkaninę, miękkie i delikatne w dotyku, w różnych odcieniach złota. Wykorzystywane do zdobienia zarówno pomieszczeń prywatnych jak i użyteczności publicznej (hotele, sklepy, restauracje itp.)

Caravaggio – Efekt Damascato

Eleganckie wykończenie wnętrz wyglądem przypominające tkaninę w masie srebrnej lub złotej. Wykorzystywane do zdobienia zarówno pomieszczeń prywatnych jak i publicznych (hotele, sklepy, restauracje itp.)

Rodzaje: gold, silver
Wydajność: 4 – 4,5 m2 /1L
Opakowania: 1L, 3L, 5L