Farba akrylowa K81 najwyższej jakości

Odporna na zmywanie, duża siła krycia, wysoka wydajność!

Get Adobe Flash player

MURIPLAST – TYNK AKRYLOWY (BARANEK)

Tynk akrylowy na bazie kwarcu i żywic akrylowych do zastosowania wewnętrznego i zewnętrznego-wyłącznie na docieplenia ze styropianu. Łatwy w użyciu, spełnia dwie role: dekoracyjną oraz ochronną. Stanowi doskonałą ochronę przed ścieraniem oraz szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych. Jest bardzo trwały i odporny na uszkodzenia mechaniczne.

Właściwości:

► odporny na mikropęknięcia
► wysoka selecja ziarna granitowego
► odporny na działanie czynników atmosferycznych

Wydajność: od 1,3 kg/ m²
Opakowanie: 23kg

Zastosowanie:

Nakładamy za pomoca stalowej szpachelki w sposób jak najbardziej równomierny. Zanim zacznie wysychać należy przystąpić do wygładzenia powierzchni pacą plastikową. Powierzchnia musi być wcześniej przygotowana za pomocą Murisol lub Murival Isolante Speciale. Produkt gotowy do użycia, ale w niktórych przypadkach może być rozcieńczony w 2-3 %, w celu ułatwienia nakładania. Jełśi to konieczne delikatnie wymieszać produkt nie tworząc piany.

Aby zapewnić działanie przeciw pleśniowe i przeciw mchowe na powierzchniach zewnętrznych: dodać 350 ml B25 Concentrato na każde 25 kg produktu. Jeśłi pracujemy w warunkach o podwyższonej wilgotności powietrza, zważywszy na znaczne grubości, pokrycie jest wrażliwe na wodę i dlatego konieczna jest ochrona przed deszczem przez około 2-3 dni.