Promocja!!! Tynki

SILOXCAP
(tynk zewnetrzny baranek)
CENA DETALICZNA w opakowaniach 23KG
TYLKO 9,80 PLN BRUTTO ZA 1KG

Get Adobe Flash player

MURIVAL QUARZO GRAFFIATO – TYNK ZEWNĘTRZNY AKRYLOWY (KORNIK)

Tynk dekoracyjny stworzony z żywic akrylowych i ziaren kwarcu. Nanosi się go i rozprowadza równomiernie na powierzchni, a po lekkim podeschnięciu  tworzy się strukturę wykonując okrężne ruchy pacą. Zalecany w czystych klimatach atmosferycznych. Pokrycie plastyczne do wnętrz i powierzchni zewnętrznych, na bazie kwarcu w ziarnie, w dyspersji z żywicami akrylowymi.

Właściwości

► wodoodporny
► odporny na działnie czynników atmosferycznych

Wydajność: 3,5kg / 1m2
Opakowanie: 23kg

Zastosowanie:

Produkt stosowany w celu ochrony wyrobów na bazie podłoży mineralnych, jak tynki, beton, fibrobeton, przed działaniem czynników atmosferycznych.
– na powierzchniach zewnętrznych: stosować na różnego rodzaju podłoża i stare farby, poddane wcześniej prewencyjnemu działaniu Murisol lub Murival Isolante Speciale. Nakładany za pomocą stalowej pacy, rozkładając jak najbardziej równomiernie na powierzchni. Zanim zacznie schnąć, przystąpić do wygładzenia powierzchni pacą plastikową delikatnymi ruchami okrężnymi. Jeśłi to konieczne delikatnie wymieszać produkt, nie tworząc piany.
– aby zapewnić działanie przeciw pleśniowe i przeciw mchowe na powierzchniach zewnętrznych: dodać 350 ml B25 Concentrato na każde 25 kg produktu.
Jest to produkt gotowy do uzycia, ale w niektórych p[rzypadkach może być rozcieńczony w 2-3 % w celu ułatwienia nakładania. Jeśli pracujemy w warunkach o podwyższonej wilgotności powietrza, zważywszy na znaczne grubości, pokrycie może być wrażliwe na wodę i dlatego konieczna jest jego ochrona przed deszczem prze około 2-3 dni.