Farba akrylowa K81 najwyższej jakości

Odporna na zmywanie, duża siła krycia, wysoka wydajność!

Get Adobe Flash player

TRASIL 96 INTONACHINO – TYNK AKRYLOWO-SILOKSANOWY (BARANEK)

Najnowszej generacji tynk dekoracyjny do elewacji, w dyspersji wodnej, na bazie żywic akrylowo -siloksanowych. W tynku zawarte są minerałów o różnej granulacji od 1mm, który doskonale chroni powierzchnie zewnętrzne przed penetracją wilgoci oraz zapewnia odprowadzenie pary wodnej z budynku („oddychanie”).

Właściwości:

► odporny na mikroszczeliny
► wodoodporny
► paroprzepuszczalny
► wysoka selekcja ziarna granitowego
► wysoce odporny na zabrudzenia i działanie czynników atmosferycznych

Wydajność: od 1,3 kg/ m²
Opakowanie: 23kg

Tynk Trasil 96 Intonachino jest wyjątkowo odporny na zanieczyszczenia występujące w środowisku miejskim, zapewnia długoletnią trwałość ozdobionych powierzchni oraz wysoką odporność na wodę i działanie czynników atmosferycznych. Ze względu na te właściwości doskonale nadaje się na stare lub docieplone wełną mineralną powierzchnie ścian

Zastosowanie:

– na powierzchniach zewnętrznych: gotowy do użycia, nakładany na tynk, jak najbardziej równomiernie, przy pomocy szpachelki. Zanim zacznie schnąć, przystąpić do wygładzenia powierzchni pacą plastikową, delikatnymi ruchami okrężnymi. Powierzchnia musi być wcześniej poddana działaniu Murisol lub Trasil Fissativo.
– we wnętrzach: gotowy do użycia, nakładany za pomocą stalowej szpachelki. Jeśli to konieczne delikatnie wymieszać produkt nie tworząc piany.